Výjimečný designový prsten z 18kt bílého zlata s velkým vzácným diamantem natural fancy deep yellowish orange o hmotnosti 1,62 ct, obklopený 0,55 ct bílými diamanty.
Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks
tvar: Round Brilliant
brus/lesk/symetrie: Good/Good/Good
hmotnost: 1,62 ct
barva: Natural Fancy Deep Yellowish Orange
čistota: I1
Boční kameny: přírodní Diamanty 75 ks
tvar: Round Brilliant
brus: Very Good - Good
hmotnost: 0,55 ct
barva: G - I
čistota: VVS – SI
Materiál šperku: 18 kt bílé zlato
hmotnost hrubá: 5,94 g
velikost: 52
stav: nový, nenošený
v krabičce
Označeno platnou puncovní značkou
Certifikáty:
Antwerp Laboratory for Gemstone Testing (ALGT)
Odhad ceny dle znalce 20.000,- Euro
Nejvíce ceněné diamanty jsou většinou barevné diamanty s označením barvy natural fancy vivid – natural fancy v certifikátu, který je vystavený k tomuto šperku. Jejich ceny dosahují velmi vysokých částek.