.. - Výjimečný náhrdelník s 55,75 ct Natural Tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 30,24 g

Výjimečný náhrdelník s velkými vzácnými tanzanity o váze 55,75 ct vynikne při každé příležitosti a je nádherným dárkem pro vás nebo vaše blízké. Sběratelský kus.

Hlavní kameny: přírodní Tanzanity 74 ks

Tvar/brus: Round Mixed

hmotnost: 55,75 ct

barva: Violetish Blue

čistota: Transparent

Materiál šperku: 14 kt bílé zlato

hmotnost hrubá: 30,24 g

velikost: 43,5 cm

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

Gemological Centre Israel (G.C.I.)

Odhad ceny dle znalce 22.000,- Euro

Tanzanity jsou úžasné drahokamy pojmenované podle Tanzanie, v níž leží jejich jediné naleziště na světě. Původně se tanzanity používaly jako náhrada safírů, ale díky společnosti Tiffany velice rychle stoupla jejich obliba a i cena. Ředitel společnosti Tiffany navrhl jméno, pod kterým známe tento skvost dnes a prohlásil, že je nejkrásnějším modrým kamenem, objeveným za posledních 2000 let. O tanzanitu se také mluví jako o drahokamu 20. století. Tanzanity jsou stále více vyhledávanými drahokamy a jejich ceny neustále rostou.

top certifikát
..
116913. Výjimečný náhrdelník s 55,75 ct Natural Tanzanity, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 30,24 g
Zbývá:0 dnů, 19 hodin
Konec dražby:20.06.2024 20:40:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:34 000 Kč