.. - Výjimečný halo prsten se vzácnými přírodně barevnými diamanty 3,57 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,20 g

Tento prsten se pyšní úchvatným 3,21 ct přírodně zbarveným šedavě zelenavě žlutým diamantem ve svém středu, který je doplněn 20 zářivými diamanty 0,36 ct výborné barvy a čistoty.

Tento nadčasový mistrovský šperk vyzařuje sofistikovanost a brilanci, což z něj činí dokonalý symbol luxusu a elegance.

Skvělá investiční příležitost.

Hlavní kámen: přírodní Diamant 1 ks

Tvar/brus: round brilliant cut / very good

hmotnost: 3,21 ct

barva: PŘÍRODNÍ Fancy Grayish Greenish Yellow

čistota: SI

Boční kameny: přírodní Diamanty 20 ks

Tvar/ brus: Round Brilliant cut / very good

hmotnost: 0,36 ct

barva: colorless - near colorless F-G

čistota: SI

Materiál šperku: 14 kt žluté zlato

Hmotnost hrubá: 4,20 g

Velikost: 54

stav: nový, nenošený

v krabičce

Označeno platnou puncovní značkou

Certifikát:

International Gemological Institute (IGI)

Odhad ceny dle znalce 26.000,- Euro

certifikát zlato
..
154108. Výjimečný halo prsten se vzácnými přírodně barevnými diamanty 3,57 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 4,20 g
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 22:07:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:5 000 Kč

5 000 Kč 30.01.2026 1:05:29 5903