. - Výjev z antiky

Lept, 12x14 cm, značeno Agricola 1777, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

.
13166. Výjev z antiky
Dražba ukončena:12.10.2017 19:30:38
Vyvolávací cena:100 Kč
vydraženo za:500 Kč