.

13166. Výjev z antiky

popis: Lept, 12x14 cm, značeno Agricola 1777, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

dražba ukončena: 12.10.2017 19:30:38

vyvolávací cena: 100 Kč

vydraženo za: 500 Kč