Luu Šmídová - Venuše

Akryl na plátně, 120x70 cm. Nesignováno. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru umělce.

o autorovi: 1988

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 19 000 Kč.

71603. Venuše
Dražba ukončena:26.01.2022 21:45:31
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč