.

301482. Váza s dekorem ryb

popis: Keramika, výška: 16 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 15.10.2019 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč