Jiří Kafka - Vaginální buřičky z Benátek

Olej na plátně, 60x70 cm. Signováno vpravo dole Kafka 5/2013. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora. Vzadu autorova poznámka.

o autorovi: 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

84064. Vaginální buřičky z Benátek
Dražba ukončena:28.09.2022 21:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč