František Podešva - U muziky

Kombinovaná technika, 30x132 cm. Signováno vpravo dole Fr. Podešva. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1893 - 1979

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 80 000 Kč

68712. U muziky
Dražba ukončena:24.11.2021 21:21:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč