.

12820. Their Royal Highnnesses - Jejich královské výsosti

popis: Litografie, 48X57 cm, 19. století, volný list, poškozeno.

dražba ukončena: 11.10.2017 18:18:00

vyvolávací cena: 200 Kč

vydraženo za: 500 Kč