Pojednání o "sympatickém prášku", tj. achymistickém prášku, který byl dle mnohých schopen vyléčit ránu přiložením na zbraň nebo zakrvácené šaty postiženého. Největším podporovatelem této teorie byl v 17. stol. Sir Kenselm Digby. 377 stran. Dvojstraná mědirytina u titulní strany. 1. vydání. Původní vazba potažená pergamenem. Vydáno v Norimberku r. 1660.
Pozn.: Mírně poškozeno.