.. - Theatrum Symphateticum in quo Sympathiae

Pojednání o "sympatickém prášku", tj. achymistickém prášku, který byl dle mnohých schopen vyléčit ránu přiložením na zbraň nebo zakrvácené šaty postiženého. Největším podporovatelem této teorie byl v 17. stol. Sir Kenselm Digby. 377 stran. Dvojstraná mědirytina u titulní strany. 1. vydání. Původní vazba potažená pergamenem. Vydáno v Norimberku r. 1660.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
127355. Theatrum Symphateticum in quo Sympathiae
Zbývá:29 dnů, 16 hodin
Konec dražby:21.11.2024 20:28:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč