Uganda - Taburet

Nejdelší strana: 50 cm

Dřevo, výška 50 cm.

Tento masivní taburet pochází z Ugandy a byl vyřezán z jednoho kusu těžkého dřeva, což svědčí o vysoké dovednosti a preciznosti místních řemeslníků. Taburet je ve výborném stavu, bez známek poškození, a jeho původ se datuje ke konci 20. století.

Výjimečnost tohoto kusu spočívá v jeho detailním provedení. Nohy taburetu jsou vyřezány do tvaru čtyř sloních hlav s choboty, což dodává taburetu nejen stabilitu, ale také výrazný a impozantní vzhled. Tento designový prvek je nejen esteticky přitažlivý, ale také symbolicky významný, neboť sloni jsou v mnoha afrických kulturách považováni za symboly síly, moudrosti a dlouhověkosti.

Tento taburet je nejen funkčním kusem nábytku, ale také uměleckým dílem, které přinese do vašeho interiéru kousek africké kultury a řemeslného umění. Je ideálním doplňkem pro každý domov, který ocení jedinečné a autentické designové prvky.

Uganda
123482. Taburet
Zbývá:6 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:21:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 400 Kč