..

59114. Světlo-jahoda

popis: Mosaz, sklo. Celková délka včetně závěsu 68 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Dle současného majitele bylo dílo získáno z Grandhotel Pupp.

zbývá: 7 dnů, 7 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč