.. - Svému veliteli

Slitina, výška s podstavcem 25 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
59178. Svému veliteli
Dražba ukončena:19.05.2021 21:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 400 Kč