Střední Evropa počátek 20. století - sv. Florián

Olej na plátně, 90x60 cm. Nesignováno. Rámováno.

Nejdelší strana: 104 cm

Střední Evropa počátek 20. století
85101. sv. Florián
Dražba ukončena:27.10.2022 20:36:19
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč