.. - Stříbrná svatební medaile. Francie datum 20.10.1860, puncováno, pozlaceno, stříbro, hrubá hmotnost 18,93 g

Svatební medaile Franci z roku 1860, gravírování na reverzu iniciály CM na hraně rok a místo, punc ARGENT stříbro, ryzost nezjištěna, zlaceno.

..
89173. Stříbrná svatební medaile. Francie datum 20.10.1860, puncováno, pozlaceno, stříbro, hrubá hmotnost 18,93 g
Dražba ukončena:16.02.2023 22:02:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč limit (16.02.2023 14:55:53) 2758