129753. Prsten art deco s centrálním diamantem 0,25 ct a diamanty 0,10 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 2,30 g
Zbývá:17 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2024 20:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč
Nepřihlášený uživatel
Přihlašte se nebo zaregistrujte, abyste mohli dražit.