.. - Souprava šperků, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 6,70 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
113342. Souprava šperků, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "lvíček", hrubá hmotnost 6,70 g
Dražba ukončena:03.04.2024 20:42:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč