.. - Souprava náhrdelník, náušnice a prsten s topazy 1,00 ct a diamanty 0,20 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,84 g

Délka závěsu 1 cm, délka řetízku 48 cm. Velikost prstenu 59.

..
126372. Souprava náhrdelník, náušnice a prsten s topazy 1,00 ct a diamanty 0,20 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,84 g
Dražba ukončena:23.10.2024 20:08:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč