.. - Souprava náhrdelník, náušnice a prsten s topazy 1,00 ct a diamanty 0,20 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,84 g

Délka závěsu 1 cm, délka řetízku 48 cm. Velikost prstenu 59.

..
126372. Souprava náhrdelník, náušnice a prsten s topazy 1,00 ct a diamanty 0,20 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 10,84 g
Zbývá:12 dnů, 18 hodin
Konec dražby:23.10.2024 20:08:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 600 Kč