Rytina na kovu, 20x14 cm a 21x15 cm. Signováno vpravo dole Čihák K. D. a Havlík. 1x rám, sklo a 1x sklo.
Stav: Rámy mírně poškozeny. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 29 cm