. - Soubor cca 40 dopisů, vizitek a podpisů

Od 19.století do první pol. 20. století, několik i pozdějších. Jar. Benda, Běla Horníčková, Růžena Jesenská, Václav Vydra, Zd. Nejedlý, Dr. Karel Baxa, Jar. John, Jar. Šváb, Jiří Kotalík, Zd. Wirth, aj., také dopisy krajanů z Ameriky z 19. a poč. 20. stol.

.
13939. Soubor cca 40 dopisů, vizitek a podpisů
Dražba ukončena:15.11.2017 18:04:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:400 Kč

400 Kč 21.10.2017 11:00:32 3045
300 Kč 18.10.2017 20:26:55 764