.. - Skleněná váza

Nejdelší strana: 33 cm

První polovina 20. století.

Pozn.: mírně poškozeno.

..
120123. Skleněná váza
Dražba ukončena:07.08.2024 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč