..

59123. Skleněná karafa s hrdlem, stříbro 800/1000, hrubá hmotnost 716 g

popis: Pozn.: Mírně poškozeno. Přiložena výdejová boleta PÚ. Přiloženo osvědčení puncovního úřadu.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:26:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč