.. - Shakespeare - King Henry The Sixth

Rytina, 44x59 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 80 cm

vydraženo top
..
112385. Shakespeare - King Henry The Sixth
Dražba ukončena:03.03.2024 20:32:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč