.. - Set prstenu a náušnic, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 5,04 g

..
123269. Set prstenu a náušnic, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazeny zirkony, hrubá hmotnost 5,04 g
Dražba ukončena:18.09.2024 20:58:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 700 Kč