..
123290. Set prsten a náušnice, prsten zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", velikost 56. Hrubá hmotnost 1,34 g. Náušnice jsou z obecného kovu.
Dražba ukončena:18.09.2024 21:20:40
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 300 Kč