.. - Set brože a náušnic s motivem vinných listů s 9 tyrkysy, zlato 580/1000, hrubá hmotnost 5,70 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu a osvědčení puncovního úřadu.

Mírně poškozeno.

..
123283. Set brože a náušnic s motivem vinných listů s 9 tyrkysy, zlato 580/1000, hrubá hmotnost 5,70 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:12:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:4 600 Kč