MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět na aukční výsledky
..
65668. Šatlén, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 7,46 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 600 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 600 Kč
5784
1 500 Kč
6051
1 400 Kč
9102
1 300 Kč
3798
1 200 Kč
9102
1 100 Kč
1479
1 000 Kč
3798