Jiří Kafka - Sama v baru

Nejdelší strana: 60 cm

Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Kafka 2022. Nerámováno.

Pozn.: Dílo pochází přímo z ateliéru autora.

o autorovi: 1946

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 500 Kč

84948. Sama v baru
Dražba ukončena:26.10.2022 20:28:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč