.. - Sada šperků s akvamaríny, zlato 585/1000, značeno platným puncem Z-45, hrubá hmotnost 13,54 g

Sada obsahuje náhrdelník, prsten a náušnice. Vše uloženo v původní etui.

doporučujeme
..
87257. Sada šperků s akvamaríny, zlato 585/1000, značeno platným puncem Z-45, hrubá hmotnost 13,54 g
Zbývá:5 dnů, 20 hodin
Konec dražby:08.12.2022 20:06:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:8 000 Kč