.. - Sada 6 příborových nožů, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes s č. 3", hrubá hmotnost 256,30 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Nejdelší strana: 25 cm

..
113911. Sada 6 příborových nožů, stříbro 800/1000, značeno platnou puncovní značkou "pes s č. 3", hrubá hmotnost 256,30 g
Dražba ukončena:07.04.2024 20:10:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč