MENU
Vstup do aukce
169. VÁNOČNÍ AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
11. prosince 2024 od 20:00
169. VÁNOČNÍ AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
12. prosince 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: COOL ART 4
5. prosince 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
4. prosince 2024 od 20:00
176. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
1. prosince 2024 od 20:00
177. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
8. prosince 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
18. prosince 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
> zpět na aukční výsledky
..
123323. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 59 cm, hrubá hmotnost 9,88 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
11 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
11 000 Kč
limit (18.09.2024 21:50:51)
3405
10 000 Kč
13873
9 500 Kč
limit (15.09.2024 23:49:38)
3405
9 000 Kč
limit (15.09.2024 23:49:37)
4521
7 500 Kč
limit (04.09.2024 15:27:23)
4521
7 000 Kč
12709
6 500 Kč
15384
6 000 Kč
limit (02.09.2024 7:25:01)
15031
6 000 Kč
15384
5 500 Kč
limit (01.09.2024 22:54:39)
15031
5 000 Kč
limit (01.09.2024 22:54:38)
12709
3 100 Kč
limit (01.09.2024 10:43:23)
12709
3 000 Kč
limit (01.09.2024 10:43:22)
5420
1 600 Kč
limit (30.08.2024 15:10:06)
12709
1 500 Kč
831
1 400 Kč
limit (30.08.2024 12:27:15)
12709
1 300 Kč
15384
1 200 Kč
3798
1 100 Kč
10662
1 000 Kč
1252