.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 9,32 g

..
123303. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 9,32 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:33:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:10 000 Kč