.. - Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,76 g

..
123222. Řetízek, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 45 cm, hrubá hmotnost 2,76 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 700 Kč