.. - Závěsem s briliantem 1,07 ct na řetízku, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g

Délka řetízku 22 cm

Nový s certifikátem. Odhad dle znalce 5.200-6.400 Euro.

Pozn.: Přiložena výdejová boleta puncovního úřadu.

certifikát
..
129749. Závěsem s briliantem 1,07 ct na řetízku, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,10 g
Zbývá:17 dnů, 19 hodin
Konec dražby:04.12.2024 20:27:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč

1 500 Kč limit (16.11.2024 21:25:53) 5420