.. - Řetízek s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 60 cm, hrubá hmotnost 3,84 g

..
123286. Řetízek s přívěškem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", celková délka 60 cm, hrubá hmotnost 3,84 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč