.. - Řetízek s přívěskem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,70 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123253. Řetízek s přívěskem, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 2,70 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 800 Kč