.. - Pudřenka, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 95,52g

..
65653. Pudřenka, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 95,52g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč