..

65653. Pudřenka, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-46, hrubá hmotnost 95,52g

zbývá: 11 dnů, 8 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:11:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč