.. - Prvorepublikový gravírovaný náramek stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 14,97 g

Prvorepublikový gravírovaný náramek stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 14,97 g. Značeno platným puncem.

Pozn.: Mírně poškozeno.

..
87349. Prvorepublikový gravírovaný náramek stříbro 900/1000, hrubá hmotnost 14,97 g
Dražba ukončena:08.12.2022 21:38:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč