..

65660. Pánský prsten se 3 routy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 8,68 g

zbývá: 11 dnů, 9 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 700 Kč