.. - Pánský prsten se 3 routy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 8,68 g

..
65660. Pánský prsten se 3 routy, zlato 580/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-27, hrubá hmotnost 8,68 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:34:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč