MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Prsten se zelenobílou kamejí.
> zpět na aukční výsledky
..
65651. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,78 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 400 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 400 Kč
2701
1 300 Kč
7237
1 200 Kč
5784
1 100 Kč
8994
1 000 Kč
5807