..

65651. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36, hrubá hmotnost 3,78 g

popis: Prsten se zelenobílou kamejí.

zbývá: 11 dnů, 8 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 17.09.2021 21:40:44 8994
1 000 Kč 06.09.2021 12:20:26 5807