.. - Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 1,82 g

Modrý syntetický kámen.

..
65659. Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 1,82 g
Dražba ukončena:06.10.2021 20:17:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 06.10.2021 16:25:13 2412
500 Kč 12.09.2021 12:06:21 8914