..

65659. Prsten, stříbro 900/1000, značeno platnou puncovní značkou S-67, hrubá hmotnost 1,82 g

popis: Modrý syntetický kámen.

zbývá: 11 dnů, 7 hodin

konec dražby: 06.10.2021 20:17:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 12.09.2021 12:06:21 8914