.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", osazen 6 zirkony, velikost 53, hrubá hmotnost 3,83 g

..
123245. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", osazen 6 zirkony, velikost 53, hrubá hmotnost 3,83 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 600 Kč

1 600 Kč limit (01.09.2024 0:57:26) 4521
1 500 Kč 30.08.2024 15:44:05 13381