.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazen zirkonem, velikost 56, hrubá hmotnost 3,59 g

..
123251. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazen zirkonem, velikost 56, hrubá hmotnost 3,59 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 200 Kč