.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazen 7 zirkony, velikost 59, hrubá hmotnost 4,99 g

..
123242. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", osazen 7 zirkony, velikost 59, hrubá hmotnost 4,99 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 000 Kč