.. - Prsten, zlato 585/1000, velikost 58, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,50 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123249. Prsten, zlato 585/1000, velikost 58, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 3,50 g
Zbývá:
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:6 000 Kč