.. - Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", velikost 54, hrubá hmotnost 5,78 g

..
123221. Prsten, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou Z-36 "čejka", velikost 54, hrubá hmotnost 5,78 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 900 Kč