.. - Prsten, zlato 585/1000, osazen zirkonem, velikost 53, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,65 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

..
123252. Prsten, zlato 585/1000, osazen zirkonem, velikost 53, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 5,65 g
Zbývá:
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 000 Kč