.. - Prsten Tiffany z kolekce Jean Schlumberger s diamanty, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou "konvence", hrubá hmotnost 4,55 g

Pozn.: Přiloženy výdejová boleta puncovního úřadu.

Velikost prstenu 52,5. V původní etui a krabičce.

top
..
116873. Prsten Tiffany z kolekce Jean Schlumberger s diamanty, platina 950/1000, značeno platnou puncovní značkou "konvence", hrubá hmotnost 4,55 g
Zbývá:0 dnů, 18 hodin
Konec dražby:20.06.2024 20:00:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:18 000 Kč