.. - Prsten se zeleným přírodním emeraldem 4,00 ct a diamanty 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,25 g

Pozn.: Příložena výdejová boleta puncovního úřadu.

Diamanty 0,55 ct

Barva: Light pink - n. fancy pink

Čistota: VS1 - SI1

Velikost prstenu: 54

Pozn.: Přiložen certifikát AIG.

Stav: nový, nenošený. Odhadovaná cena 9.600 - 11.000 €.

vydraženo certifikát
..
123307. Prsten se zeleným přírodním emeraldem 4,00 ct a diamanty 0,55 ct, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 6,25 g
Dražba ukončena:18.09.2024 21:56:57
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč