.. - Prsten se smaragdy 0,8 ct a diamanty 1,02 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,21 g

Pozn.: Přiložen znalecký posudek Dr. Jaroslava Hyršle F.G.G., E.G.

Velikost prstenu 53. Vynikající barva smaragdů a diamantů.

posouzeno znalcem
..
126398. Prsten se smaragdy 0,8 ct a diamanty 1,02 ct, zlato 750/1000, značeno platnou puncovní značkou "kohout", hrubá hmotnost 4,21 g
Zbývá:12 dnů, 18 hodin
Konec dražby:23.10.2024 20:34:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč